PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94883}
5,9 102
oceny
5,9 10 1 102
Carmilla
powrót do forum filmu Carmilla

Gdzie to zdobyć??

ocenił(a) film na 7

Szanowni Państwo - ze względów znacznie ważniejszych niż tylko dołączenie tego filmu do mojej kolekcji bardzo chciałbym zdobyć ten film - forma DVD czy VHS jest obojętna. Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc. Wypożyczalnie we Wrocławiu niestety nie potrafiły mi pomóc, a że nie obracam się w środowisku miłośników filmów ani ja ani moi znajomi nie potrafią wskazać osoby z wielką prywatną kolekcją która mogłaby mi w tym zakresie pomóc. Jeżeli ktoś z Państwa potrafiłby mi jakoś pomóc w tym problemie bardzo proszę o kontakt na J.J.Skoczylas@poczta.fm lub gg 7184552 . Oczywiście jakiekolwiek koszty konkretnej pomocy wezmę na siebie.

Integrysta

U nas ten film jest raczej nie do zdobycia, może za zgranicą, tutaj szanse są znikome. Tego filmu nie da się nawet w żaden sposób ściągnąć z sieci. Jeśli kiedyś nie wyemituje go jakaś stacja telewizyjna, to prawdopodobnie film jest nie do obejrzenia.

ocenił(a) film na 7
kamikaze21

Dziękuję za zainteresowanie. Wiem, bo go ciągle szukam i nie mogę znaleźć. Film niestety musi być koniecznie z polskim lektorem. Napisałem tutaj, ponieważ mam nadzieję, że ma go ktoś o np. bardzo wielkiej kolekcji filmów, lub zbierający horrory. Zaznaczam raz jeszcze, iż gotów jestem niemało za ten film dać. Z góry dziękuję za pomoc.

Integrysta

Carmilla jakis czas temu była emitowana w telewizji. Średni film, chociaż dosyc ciekawie zrobiony. Jestem jednak pewna, że tego filmu nie znajdziesz w Polsce, mój znajomy też poszukuje go od kilku lat (!) i nic. Mimo wszystko zycze powodzenia :)

Integrysta

Carmilla (1990)jest odcinek serialu "Nightmare Classics", o którym nie wiele wiadomo. nawet nie wiem ile było odcinków. być może powstał tylko ten jeden i był emitowany jako film pod tym tytułem. Na dodatek ten serail wg imdb jest wersją adaptacji "dr jeckyll and mr hyde"... dziwne
odcinek Carmilla jest adaptacją opowiadania J Sheridana Le Fanu, na podstawie tego opowiadani powstała także Carmilla (1999) i Carmilla: Le coeur petrifié (1988)
o ile się nie mylę, to jest link do Carmilli z 1999 roku ed2k://|file|Vampire%20Carmilla%20(Horror%201999).avi|626647686|B59FF39FD1E9EB65 CA92EB7FC1BA6905|/

ocenił(a) film na 9
Integrysta

Dla chcącego nic trudnego. Można ten film pobrać z sieci. Wystarczy wpisać Carmilla torrent.

Integrysta

https://www.youtube.com/watch?v=kF2wcGK6GSA polską wersję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones