PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8977}

Psychoza II

Psycho II
7,1 7 561
ocen
7,1 10 1 7561
6,8 5
ocen krytyków
Psychoza II
powrót do forum filmu Psychoza II

Swietny klimat ktory towarzyszy nam od pierwszych minut to jeden z najwiekszych atutow tej czesci.Widac ze tworcy filmu chcieli pokazac ze mozna zrobic udana kontynuacje ktora zaczał A.H i im sie udało.Ostatnie 30min filmu rewelacyjne napiecie rosło z minuty na minute i grono podejrzanych kto morduje ubywalo.Ogolnie film mnie zaskoczył nie sadziłem ze 2 czesc bedzie tak niewiele odstawac od 1 za to wielkie uznanie.

ocenił(a) film na 8
zegan333

Dokładnie to samo uważam tez nastawiałem się na słabszą kontynuacje jednak poradzili sobie scenarzyści zaskakująco dobrze więc opłacało się robic Psychoze 2 po pond 20 latach.

zegan333

Może mi odpowiedzieć na następujące pytania ? Bo nie mam pojęcia co się tam stało.

1.Kto cały czas tak naprawde dzwonił do Normana ?
2. Kto tak naprawde zabił Lile ?
3. Kim jest ta staruszka na samym końcu filmu co się podaje na matke Batesa ? Naprawde była jego matką ?
3. Skąd się wziął psychiatra w domu Batesa na końcu filmu ? Wyraznie dzwonił z innego miejsca, a potem nagle wyskakuje z pokoju z górnego piętra i próbuje zabić (to było dziwne) Mary. Czemu on chciał ją zabić ?
4. Czemu bates uderzył łopatą tą staruszke ?

ocenił(a) film na 7
dagon1911

SPOILERY


1. Do Normana najpierw dzwoniła matka Mary, znana z oryginału Lila Crane-Loomis, by wywołać u niego szaleństwo i osadzić go z powrotem w zakładzie. Potem zaś, albo jednocześnie, dzwoniła do niego kobieta, która pojawia się na koniec filmu.
2. Lilę zabiła kobieta z końca filmu, tak jak większość ofiar w filmie (prócz lekarza, którego zabiła przypadkiem Mary).
3. Ta kobieta była siostrą matki Normana. Nie wiadomo czy była naprawdę biologiczną matką Normana jak twierdziła.
4. Psychiatra zasadził się na Mary, bo chciał ją przyłapać na gorącym uczynku - był przekonany, że to Mary i jej matka ciągle manipulują Normanem.
5. Bates zabił tą kobietę, bo chciał, niezależnie czy mówiła prawdę czy nie, by zastąpiła mu jego matkę. Dlatego wniósł ją na górę i zaczął mówić nieswoim, kobiecym głosem. Tak jak w pierwszej części czynił z truchłem matki.

dagon1911

ty chyba nie umiesz oglądać filmu, skoro zadajesz takie pytania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones