Kenneth Branagh

Kenneth Charles Branagh

7,8
25 668 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kenneth Branagh
ChaosSaber

LoL, może nie nosi przy sobie...

ChaosSaber

Na twarzy ;-;

everdeen

Ciekawe, gdzie dokładnie. Bo spoglądam w okolice otworu gębowego i nie widzę :P

MBlaylock

Gdzieś na pewno są :D

ChaosSaber

Zjadł je z fasolką i popił wybornym Chanti.

El_Rey

Lubię to :) <komentarz, nie ujemne usta Kennego of course :D>

użytkownik usunięty
ChaosSaber

Gdzie Ty masz mózg?

Na swoim miejscu dziecko ;)

użytkownik usunięty
ChaosSaber

osoby pelnoletnie to nie dzieci. pytaj najpierw o wiek

Jeżeli uważasz, że pełnoletność świadczy o dorosłości, to jesteś w błędzie :)

użytkownik usunięty
MBlaylock

Powtórzę: Wg prawa osoby pełnoletnie to nie dzieci, wiec Ty jestes w błędzie. Nie mów o dorosłosci. Trafniejszym okresleniem bylaby tutaj dojrzałość.

A co ma prawo do tej dyskusji? Żadne prawo nie czyni cię automatycznie dorosłym, ani dojrzałym po ukończeniu 18-go roku życia. Dojrzałość to synonim dorosłości. I o tym, kiedy człowiek staje się dorosły, tudzież dojrzały, świadczą jego preferencje osobowości, jego czyny, a nie jakieś powszechnie ustanowione prawo. Nie zarzucaj ludziom od razu błędów, bo nie każdy posiada jednokierunkowy tryb rozumowania :) Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
MBlaylock

Jesteś w błędzie. Po ukończeniu 18 roku życia człowiek staje się automatycznie dorosły. Dojrzały nie, dorosły - tak.

"Jesteś w błędzie, jesteś w błędzie" etc...monotematyczna jesteś koleżanko, tudzież nie wnosisz nic konstruktywnego. Uważam dyskusję za zakończoną. Over and out :)

użytkownik usunięty
MBlaylock

To trochę się spóźniłas lub spóźniłes bo ja już dawno uznalam to za zakonczone :D Udanego wieczoru!

Skoro było tak, jak mówisz, to po co odpisałaś na mój ostatni post? A właściwie powtórzyłaś tylko to, co już wcześniej powiedziałaś, niewiele się nad tym zastanawiając :) Również miłego :)

użytkownik usunięty
MBlaylock

A skoro Ty napisales/as ze uwazasz dyskusje za zakonczoną to dlaczego teraz piszesz dalej? ;> Tak samo moge spytac bo na tym samym Cie przyłapałam. Dobra, czesc ;p

O kurna, wpadłam :D A transwestytą nie jestem, z całym szacunkiem. Cześć! :)

ChaosSaber

Nie założył dzisiaj.

ChaosSaber

haha celna uwaga :D

ChaosSaber

Usta na swoim miejscu. Ja tam warg nie widzę ; )

ChaosSaber

A co ma mieć wary jak Angie Jolie? Normalne ma, męskie.

ChaosSaber

Czepiasz się. Facet jest w porządku.

ChaosSaber

Coś w tym jest co mówisz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones